Les Leventhal - jógová vnitřní motivaceTak už to vypuklo. Moje první lekce v angličtině v nejkrásnějším studiu v Brně Punk jóga….Když jsem před dvěma lety při Yoga Teacher Training na Bali tvořila letáček na svoje hodiny jógy, všechno to byl jen sen….Velký sen vrátit se domů do Brna… mít hodiny jógy v angličtině…a taky přinášet jógu lidem s onkologickou diagnózou. O tom jsem zase často básnila kamarádce v zahradě saudské nemocnice…Všechno mi to přišlo absolutně nesplnitelné a nemožné…ale když Les Leventhal řekl : „Přineste svoje sny na papír
a vytvořte si svoji budoucnost“
, tak jsem to udělala…
Po dvou letech snění opravdový letáček na yogu vypadá díky grafičce Petruccyi o moc krásněji, ale přináší nám všem úžasné poselství ….JE MOŽNÉ ŽÍT SVOJE SNY…. S krásnými ženami, co prožily nebo prožívají boj s rakovinou, jógujeme už skoro rok na Žlutém kopci a teď díky skvělé Danušce Čechmanové se můžeme potkávat i v Punkárničce. English friendly yoga měla sice zatím první dvě jóginky, ale pro mě to i tak byl úžasný zážitek a nemůžu se dočkat dalších hodin.
A tak taky říkám: Věnujte se svým snům a ony se Vám budou plnit stejně tak jako se splnily mě. Pojďme všichni žít svoje sny….
 
Těším se na Vás nově v Punk jóga studiu každou středu dopoledne nebo ve Slatině ve středu v podvečer.
Jarka