Za Vinyasa yogou nemusíte jen do Slatiny, ale také můžete vyrazit do světa. Tak jako jsme to udělaly já a moje kamarádka Daniela tento víkend. Strávily jsme úžasné dva dny s yogou ve Vídni, kterou navštívil můj milovaný učitel, kamarád a skvělý člověk Les Leventhal.
Byly to krásné 4 bloky s různou tématikou. Rockové pecky nás doprovázely při páteční pařbě na Rock n Roll Vinyasa. V sobotu ráno jsme se zapotily ve stojných pozicích, twistech a dalších asanach, které působili na 1. a 2. čakru.
Odpoledne jsme pak jsme si pak povídali o jógových doporučeních pro život YAMAS a NIYAMAS, které jsme zakončily krátkou sekvencí asan na ně navazující.
V neděli už celí bolaví jsme se dotkli částí, co ještě tolik nebolely a v pozicích otvírajících ramena a hrudník jsme plynule přešly ke stoji na rukou.
Samozřejmě jsme si během víkendu našly čas na odpočinek a „zdravou“ Vídeňskou stravu.
Pokud byste rádi vyzkoušeli krásné nové variace asan, co jsem se o víkendu naučila, tak se budu těšit každou středu ve Slatině.
Není proč se bát. že hodiny teď budou moc těžké. Celý worshop s Lesem se mnou zvládla i kamarádka Daniela, která s yogou začínala teprve nedávno. Neměla za sebou víc jak 10 lekcí a k tomu všemu před dvěma měsíci prodělala operaci kolene.
PROTO….pokud byste chtěli vidět mistra Lese Leventhal v akci tak s námi vyražte do Prahy 17.- 18. března.
Budete se cítit stejně uuuuužasně jako my….:)))
PS: Lístky na pražskou akci koupíte také online: >>SMSTICKET.cz<<